Op een warme zomerdag verzamelt het gezin zich in het prachtige Immerloo Park in Arnhem voor een bijzondere familie fotoshoot.

Als fotograaf legt ik niet alleen gewoon wat mooie momenten vast, maar maakt ook foto’s die een verhaal vertellen. Een vader die liefdevol zijn dochters omhelst, een moeder die stralend naar haar dochters kijkt. Ook worden er koppel foto’s gemaakt, waarop de liefde tussen de partners te zien is. De foto’s weerspiegelen de warmte, liefde en verbondenheid binnen dit gezin. Met trots laten ze de foto’s aan iedereen zien, vol herinneringen aan deze speciale dag.

Wat zeggen andere over mij

  • Avatar N Lemmens-Deelen ★★★★★ 4 jaar geleden
    Als je foto's door Michael laat maken ben je gegarandeerd van kwaliteit, een ongedwongen, ontspannen sfeer en prachtige foto's. Wij hebben Michael geboekt voor onze trouwreportage, maar vanwege corona kon de bruiloft niet doorgaan. In plaats daarvan hebben we een gezinsshoot gedaan en wat was … Lees verder dit onwijs leuk en ongedwongen.Michael laat de kinderen door allerlei grapjes en spelletjes helemaal zichzelf zijn (en ons als ouders bovendien ook). Onze tweejarige peuterpuber heeft geen moment met een boos gezicht gestaan (wat echt een wonder is!) en wilde alleen maar "nog een keer, nog een keer!"Hierdoor krijg je prachtige, ontspannen en échte foto's van je gezin. Niets geposeerd en onwijs mooi. Het kiezen van de foto's was dan ook een hele klus! Wat ook heel fijn was, was dat we de foto's heel snel binnen kregen, zodat we iedereen konden laten meegenieten.Wij kijken uit naar onze bruiloft en de bijbehorende reportage, want we hebben er alle vertrouwen in dat Michael dit ook op fantastische wijze gaat vastleggen. Michael, super bedankt en tot de volgende keer!
  • Avatar Anne-Marie Maagdelijn-Koopmans ★★★★★ 5 jaar geleden
    Na een prettige en gezellige kennismaking kozen wij voor Michael Basten om ons huwelijk vast te laten leggen; zijn professionaliteit, goede prijs/kwaliteit verhouding en fijne gezelschap sprak ons met name aan. De foto's zijn briljant en een zeer mooie herinnering voor deze voor ons bijzondere dag … Lees verder !
  • Avatar Colette de Bruin ★★★★★ 5 jaar geleden
    Michael heeft de foto's van het jubileumfeest van ons bedrijf gemaakt. We zijn ontzettend blij met dit aandenken. De foto's geven prachtig weer hoe mooi deze avond was. Enorm veel respect voor hoe Michael in donkere ruimtes toch nog foto's van hoge kwaliteit weet te maken.

Interesse in mij als jullie Familie fotograaf?

Wil je weten of ik nog beschikbaar ben?

Mijn passie is het creëren van prachtige herinneringen voor jullie gezin, momenten die jullie voor altijd zullen koesteren. Of het nu gaat om een intieme liefdes fotoshoot, de lachende gezichtjes van jullie kinderen, jullie als gezin of met de hele familie, ik zorg ervoor dat jullie verhaal tot leven komt in adembenemende beelden.

Met oog voor detail en gevoel voor warmte en verbondenheid, ben ik meer dan alleen een fotograaf. Ik ben jullie persoonlijke verhalenverteller, die de unieke banden en emoties binnen jullie familie vastlegt zonder teveel geposeerde foto’s. Mijn stijl kenmerkt zich door spontaniteit en authenticiteit, waardoor ik jullie ware zelf naar voren laat komen.

Ik kan niet wachten om jullie bijzondere momenten vast te leggen en jullie verhaal te vertellen. Neem vandaag nog contact met mij op of via het contactformulier, zodat we kunnen bespreken hoe ik jullie het beste kan helpen deze dierbare herinneringen voor eeuwig vast te leggen.

Neem contact op





    Soort Fotoshoot sessie*

    Locatie*


    Datum*


    Tags: bruiloft / huwelijk / trouwen / trouwfotograaf / Trouwfotograaf Achterhoek / Trouwfotograaf Arnhem / Trouwfotograaf Didam / trouwfotograaf doetinchem / Trouwfotograaf Nijmegen / Trouwfotograaf Zevenaar / Wedding / weddingphotographer