Op een stralende dag in februari besloten Nathalie en Luuk om elkaar het jawoord te geven in het pittoreske Zevenaar.

Om de intieme sfeer te behouden, kozen ze voor een kleine bruiloft met alleen de belangrijkste mensen in hun leven.

De dag begon met een emotionele ceremonie in het stadhuis van Zevenaar. Nathalie straalde in haar prachtige rode jurk, die perfect paste bij haar levendige persoonlijkheid. Luuk keek vol bewondering naar zijn bruid, terwijl ze elkaar trouw beloofden voor het leven.

Na de ceremonie was het tijd voor ontspanning en genot. Het pasgetrouwde stel besloot om te lunchen bij Lef in Doetinchem, een bekend restaurant dat bekend staat om zijn culinaire hoogstandjes. In een rustige hoek bij het raam van het restaurant genoten Nathalie en Luuk van heerlijke gerechten en champagne, terwijl ze de mooie momenten van de dag bespraken.

Vervolgens was het tijd voor de fotoshoot. Ze hadden gekozen voor een buitenlocatie in de buurt van de molen in Doetinchem

Nathalie en Luuk dwaalden hand in hand langs het centrum van Doetinchem, terwijl hun liefde op een unieke manier werd vastlegde. Hun ontspannen houding en stralende glimlach spraken boekdelen over hun gelukkige dag. De foto’s zouden een blijvende herinnering vormen aan hun speciale momenten.

De korte bruiloft van Nathalie en Luuk was een perfecte weerspiegeling van hun liefde voor elkaar. Het was een dag vol warmte, geluk en emoties die ze voor altijd zullen koesteren. Met de rode jurk van Nathalie, het heerlijke eten bij Lef en de prachtige foto’s zal deze dag altijd een speciale plek in hun hart hebben.

Wat zeggen anderen over mij

  • Henk van der Veen’s Avatar Henk van der Veen ★★★★★ 3 maanden geleden
    Michael heeft onze trouwdag op 6 april 2024 op kasteel Engelenburg in Brummen fantastisch vastgelegd in een tijdloze stijl. Van start tot finish, van 'smorgens vroeg tot laat in de avond. Alle subtiele kleuren zoals bijvoorbeeld, het zachtrose van de trouwjurk bleven behouden, ook op de binnen … Lees verder foto's. Degelijk vakwerk en creatief. Hij weet de sfeer van de dag heel goed te treffen. Michael is prettig in de omgang, kent het draaiboek voor de dag en mist, ook heel intuïtief, niets essentieels. Zijn foto's staan als een huis en dat zal ook na jaren nog zo zijn. Een feest om naar te kijken. Top
    Henk en Jessica van der Veen
  • Andre de Knegt’s Avatar Andre de Knegt ★★★★★ 9 maanden geleden
    Super fotograaf, gezellig en prachtige foto's een aanrader voor iedereen.
  • Luuk Ke’s Avatar Luuk Ke ★★★★★ 11 maanden geleden
    Michael heeft vorig jaar onze trouwfoto’s gemaakt, helemaal naar wens. Michael is een professionele fotograaf en een super fijne man! Hij is rustig maar zeker enthousiast! We hebben mooie foto’s ontvangen en we zijn dik tevreden.

Interesse in mij als jullie trouwotograaf?

En wil je weten of wij nog beschikbaar zijn?

Mijn studio/kantoor is gevestigd in Doetinchem. Hoewel ik veel bruidsreportages maak ik in de Achterhoek en de rest van Gelderland, word ik ook regelmatig gevraagd voor bruiloften elders in Nederland en zélfs in het buitenland. Ongeacht jullie trouwlocatie: neem gerust eens contact met me op!

    Jullie namen

    Je e-mailadres

    Op welk telefoonnummer kan ik je bereiken


    Waar is jullie trouwlocatie?

    Wat is jullie trouwdatum*

    Kunnen jullie al iets meer over jullie trouwdag vertellen?

    Michael op jullie bruiloft?

     

     

    Tags: bruiloft / huwelijk / trouwen / trouwfotograaf / Trouwfotograaf Achterhoek / Trouwfotograaf Arnhem / Trouwfotograaf Didam / trouwfotograaf doetinchem / Trouwfotograaf Nijmegen / Trouwfotograaf Zevenaar / Wedding / weddingphotographer