Wat zeggen andere over mij

  • Avatar Colette de Bruin ★★★★★ 4 jaar geleden
    Michael heeft de foto's van het jubileumfeest van ons bedrijf gemaakt. We zijn ontzettend blij met dit aandenken. De foto's geven prachtig weer hoe mooi deze avond was. Enorm veel respect voor hoe Michael in donkere ruimtes toch nog foto's van hoge kwaliteit weet te maken.
  • Avatar Ivonne Van dongen ★★★★★ 10 maanden geleden
    Michael is een fantastische fotograaf. Hij heeft onze bruiloft op een hele mooie en bijzondere manier gefotografeerd. Een fijn mens die als een kameleon op je bruiloft aanwezig is en oog heeft voor alles wat er op zo’n dag gebeurd en dat allemaal vast heeft gelegd. Het resultaat: een fantastisch album … Lees verder met bijzondere foto’s die wij regelmatig nog doorbladeren.
  • Avatar Lizet Hieltjes ★★★★★ 4 maanden geleden
    Mooie ongedwongen foto's!

Interesse in mij als jullie trouwotograaf?

En wil je weten of wij nog beschikbaar zijn?

Mijn studio/kantoor is gevestigd in Doetinchem. Hoewel ik veel bruidsreportages maak ik in de Achterhoek en de rest van Gelderland, word ik ook regelmatig gevraagd voor bruiloften elders in Nederland en zélfs in het buitenland. Ongeacht jullie trouwlocatie: neem gerust eens contact met me op!

    Jullie namen

    Je e-mailadres

    Op welk telefoonnummer kan ik je bereiken


    Waar is jullie trouwlocatie?

    Wat is jullie trouwdatum*

    Kunnen jullie al iets meer over jullie trouwdag vertellen?

    Michael op jullie bruiloft?

    Tags: bruiloft / Gendringen / huwelijk / trouwen / trouwfotograaf / Trouwfotograaf Achterhoek / Trouwfotograaf Arnhem / Trouwfotograaf Didam / trouwfotograaf doetinchem / Trouwfotograaf Nijmegen / Trouwfotograaf Zevenaar / Wedding / weddingphotographer / Wijngoed Montferland