Michael, de trouwfotograaf, werd door Evelien en Jorn ingehuurd om hun bijzondere dag vast te leggen op de prachtige locatie van Erve Kots in Lievelde.

Het unieke aan deze bruiloft was dat het stel ervoor koos om buiten te trouwen, te midden van de rijke geschiedenis van Erve Kots.

Erve Kots is een historische boerderij die dateert uit 1313 en omringd is door een idyllisch landschap. De boerderij is in de loop der jaren omgetoverd tot een museum, waar de geschiedenis van het Achterhoekse platteland te bewonderen is.

Het bruidspaar wilde graag hun liefde bezegelen in deze betoverende setting, met de historische gebouwen en het groene landschap als achtergrond. Het weer werkte mee en de ceremonie vond plaats onder een prachtige eeuwenoude eik, omringd door bloeiende bloemen.

Michael, de ervaren trouwfotograaf, was in zijn element. Hij realiseerde zich al snel dat hij de kans kreeg om niet alleen het gelukkige bruidspaar vast te leggen, maar ook de unieke sfeer van Erve Kots. Hij zwierf rond over het terrein, op zoek naar de perfecte plekken en momenten om de intieme, romantische en historische charme van de locatie vast te leggen.

Michael maakte gebruik van het natuurlijke licht en de prachtige omgeving om magische foto’s te creëren waarin het bruidspaar en de geschiedenis van Erve Kots samensmolten. Hij ving de emoties, de liefde en het geluk van Evelien en Jorn.

De bruiloftsreceptie vond buiten plaats bij één van de historische gebouwen van Erve Kots, waar de gasten konden genieten van de sfeer en de historische ambiance. Michael legde ook deze momenten vast, waarin de liefde en het plezier van het bruidspaar en hun gasten van de foto’s spatten.

Wat zeggen anderen over mij

  • Avatar Henk van der Veen ★★★★★ een maand geleden
    Michael heeft onze trouwdag op 6 april 2024 op kasteel Engelenburg in Brummen fantastisch vastgelegd in een tijdloze stijl. Van start tot finish, van 'smorgens vroeg tot laat in de avond. Alle subtiele kleuren zoals bijvoorbeeld, het zachtrose van de trouwjurk bleven behouden, ook op de binnen … Lees verder foto's. Degelijk vakwerk en creatief. Hij weet de sfeer van de dag heel goed te treffen. Michael is prettig in de omgang, kent het draaiboek voor de dag en mist, ook heel intuïtief, niets essentieels. Zijn foto's staan als een huis en dat zal ook na jaren nog zo zijn. Een feest om naar te kijken. Top
    Henk en Jessica van der Veen
  • Avatar Andre de Knegt ★★★★★ 6 maanden geleden
    Super fotograaf, gezellig en prachtige foto's een aanrader voor iedereen.
  • Avatar Luuk Ke ★★★★★ 9 maanden geleden
    Michael heeft vorig jaar onze trouwfoto’s gemaakt, helemaal naar wens. Michael is een professionele fotograaf en een super fijne man! Hij is rustig maar zeker enthousiast! We hebben mooie foto’s ontvangen en we zijn dik tevreden.

Interesse in mij als jullie trouwotograaf?

En wil je weten of wij nog beschikbaar zijn?

Mijn studio/kantoor is gevestigd in Doetinchem. Hoewel ik veel bruidsreportages maak ik in de Achterhoek en de rest van Gelderland, word ik ook regelmatig gevraagd voor bruiloften elders in Nederland en zélfs in het buitenland. Ongeacht jullie trouwlocatie: neem gerust eens contact met me op!

    Jullie namen

    Je e-mailadres

    Op welk telefoonnummer kan ik je bereiken


    Waar is jullie trouwlocatie?

    Wat is jullie trouwdatum*

    Kunnen jullie al iets meer over jullie trouwdag vertellen?

    Michael op jullie bruiloft?

    Tags: bruiloft / huwelijk / trouwen / trouwfotograaf / Trouwfotograaf Achterhoek / Trouwfotograaf Arnhem / Trouwfotograaf Didam / trouwfotograaf doetinchem / Trouwfotograaf Nijmegen / Trouwfotograaf Zevenaar / Wedding / weddingphotographer