Op de betoverende dag van de bruiloft van Kelly en Robert, genoten ze niet alleen van de serene schoonheid van Domaine du Château de Freux, maar ook van een heerlijke bruidstaart die speciaal voor hen werd gemaakt.

Het bruidspaar werd omringd door hun dierbaren terwijl ze samen van deze zoete traktatie genoten, wat een extra touch van geluk en vreugde toevoegde aan hun bijzondere dag.

Het kasteel zelf heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot lang vervlogen tijden. Het is een architectonisch meesterwerk dat zijn oorsprong vindt in de middeleeuwen. De prachtige gevels, indrukwekkende torens en uitgestrekte tuinen zijn getuige geweest van eeuwenlange evenementen en vieringen. Het is dan ook geen wonder dat Kelly en Robert ervoor kozen om hun liefde te bezegelen in deze majestueuze omgeving.

Domaine du Château de Freux biedt een idyllische setting voor een bruiloft, waar elk hoekje en gaatje doordrenkt is van romantiek. De weelderige tuinen, met hun perfect onderhouden gazons en kleurrijke bloemen, dienden als een prachtig decor voor de fotoshoot van het bruidspaar. Zij werden omringd door de natuurlijke schoonheid van het landgoed, wat voor betoverende plaatjes zorgde.

Bruidsfotograaf Michael Basten, met zijn vaardigheid in het vastleggen van emoties en oog voor detail, wist de magie van dit adembenemende kasteel en de liefde tussen Kelly en Robert te vangen in zijn foto’s. Elk beeld vertelt een verhaal en vastgelegde momenten zullen koesterbare herinneringen blijven voor het bruidspaar en hun geliefden.

De bruiloft van Kelly en Robert in Domaine du Château de Freux was een ware droom die werkelijkheid werd. Het kasteel, met zijn geschiedenis en betoverende omgeving, droeg bij aan de magische sfeer van de dag. Met de beelden van bruidsfotograaf Michael Basten als een tastbaar bewijs van hun liefde, zal deze bruiloft voor altijd een onvergetelijke herinnering blijven in het hart van het bruidspaar en hun dierbaren.

Wat zeggen anderen over mij

  • Avatar Henk van der Veen ★★★★★ 2 weken geleden
    Michael heeft onze trouwdag op 6 april 2024 op kasteel Engelenburg in Brummen fantastisch vastgelegd in een tijdloze stijl. Van start tot finish, van 'smorgens vroeg tot laat in de avond. Alle subtiele kleuren zoals bijvoorbeeld, het zachtrose van de trouwjurk bleven behouden, ook op de binnen … Lees verder foto's. Degelijk vakwerk en creatief. Hij weet de sfeer van de dag heel goed te treffen. Michael is prettig in de omgang, kent het draaiboek voor de dag en mist, ook heel intuïtief, niets essentieels. Zijn foto's staan als een huis en dat zal ook na jaren nog zo zijn. Een feest om naar te kijken. Top
    Henk en Jessica van der Veen
  • Avatar Andre de Knegt ★★★★★ 6 maanden geleden
    Super fotograaf, gezellig en prachtige foto's een aanrader voor iedereen.
  • Avatar Luuk Ke ★★★★★ 8 maanden geleden
    Michael heeft vorig jaar onze trouwfoto’s gemaakt, helemaal naar wens. Michael is een professionele fotograaf en een super fijne man! Hij is rustig maar zeker enthousiast! We hebben mooie foto’s ontvangen en we zijn dik tevreden.

Interesse in mij als jullie trouwotograaf?

En wil je weten of wij nog beschikbaar zijn?

Mijn studio/kantoor is gevestigd in Doetinchem. Hoewel ik veel bruidsreportages maak ik in de Achterhoek en de rest van Gelderland, word ik ook regelmatig gevraagd voor bruiloften elders in Nederland en zélfs in het buitenland. Ongeacht jullie trouwlocatie: neem gerust eens contact met me op!

    Jullie namen

    Je e-mailadres

    Op welk telefoonnummer kan ik je bereiken


    Waar is jullie trouwlocatie?

    Wat is jullie trouwdatum*

    Kunnen jullie al iets meer over jullie trouwdag vertellen?

    Michael op jullie bruiloft?

    Tags: Belgium / bruiloft / huwelijk / trouwen / trouwen in het buitenland / trouwfotograaf / Trouwfotograaf Achterhoek / trouwfotograaf doetinchem / Wedding / weddingphotographer