Elise en Niels straalden op hun bruiloft, gehuld in prachtige trouwkleding die hun persoonlijkheden volledig tot uiting bracht.

Elise droeg een adembenemende trouwjurk die haar figuur accentueerde en haar stralende glimlach complementeerde.  Niels droeg een stijlvol pak dat zijn charmante uitstraling benadrukte.

Tijdens de trouwceremonie werden de trouwringen met veel liefde en emotie uitgewisseld. Deze symbolen van eeuwige verbintenis werden met trots gedragen door het pasgetrouwde stel. De trouwfotograaf legde op artistieke wijze momenten vast die voor altijd zouden worden gekoesterd in prachtige trouwfoto’s. De schoonheid en spontaniteit van Elise en Niels’ liefde werd op deze manier vereeuwigd.

Het kasteel Ruurlo bood het perfecte decor voor deze romantische dag. Het historische gebouw straalde een gevoel van tijdloze elegantie uit, wat bijdroeg aan de betoverende sfeer. De uitgestrekte tuinen rondom het kasteel boden een idyllische achtergrond voor de trouwfoto’s en momenten van intieme bezinning.

Al met al was de bruiloft van Elise en Niels een droom die werkelijkheid werd. Het was een dag vol liefde, vreugde en geluk, waarbij elk detail zorgvuldig was uitgekozen om het paar te omringen met schoonheid en sereniteit. Ze zullen nog lang terugkijken op deze onvergetelijke dag, waarop ze elkaar eeuwige trouw beloofden.

Wat zeggen anderen over mij

  • Avatar Henk van der Veen ★★★★★ een maand geleden
    Michael heeft onze trouwdag op 6 april 2024 op kasteel Engelenburg in Brummen fantastisch vastgelegd in een tijdloze stijl. Van start tot finish, van 'smorgens vroeg tot laat in de avond. Alle subtiele kleuren zoals bijvoorbeeld, het zachtrose van de trouwjurk bleven behouden, ook op de binnen … Lees verder foto's. Degelijk vakwerk en creatief. Hij weet de sfeer van de dag heel goed te treffen. Michael is prettig in de omgang, kent het draaiboek voor de dag en mist, ook heel intuïtief, niets essentieels. Zijn foto's staan als een huis en dat zal ook na jaren nog zo zijn. Een feest om naar te kijken. Top
    Henk en Jessica van der Veen
  • Avatar Andre de Knegt ★★★★★ 7 maanden geleden
    Super fotograaf, gezellig en prachtige foto's een aanrader voor iedereen.
  • Avatar Luuk Ke ★★★★★ 9 maanden geleden
    Michael heeft vorig jaar onze trouwfoto’s gemaakt, helemaal naar wens. Michael is een professionele fotograaf en een super fijne man! Hij is rustig maar zeker enthousiast! We hebben mooie foto’s ontvangen en we zijn dik tevreden.

Interesse in mij als jullie trouwotograaf?

En wil je weten of wij nog beschikbaar zijn?

Mijn studio/kantoor is gevestigd in Doetinchem. Hoewel ik veel bruidsreportages maak ik in de Achterhoek en de rest van Gelderland, word ik ook regelmatig gevraagd voor bruiloften elders in Nederland en zélfs in het buitenland. Ongeacht jullie trouwlocatie: neem gerust eens contact met me op!

    Jullie namen

    Je e-mailadres

    Op welk telefoonnummer kan ik je bereiken


    Waar is jullie trouwlocatie?

    Wat is jullie trouwdatum*

    Kunnen jullie al iets meer over jullie trouwdag vertellen?

    Michael op jullie bruiloft?

    Tags: bruiloft / huwelijk / trouwen / trouwfotograaf / Trouwfotograaf Achterhoek / Trouwfotograaf Arnhem / Trouwfotograaf Didam / trouwfotograaf doetinchem / Trouwfotograaf Nijmegen / Trouwfotograaf Zevenaar / Wedding / weddingphotographer