Met oog voor detail en creativiteit wist trouwfotograaf Michael de liefde en emotie tussen Lisenka & Marc op een unieke manier vast te leggen.

Het sprookjesachtige landgoed van Meneer van Eijck in Oisterwijk was de perfecte setting voor deze bijzondere bruiloft.

Omgeven door de prachtige bossen kwam de liefde tussen het bruidspaar echt tot leven. Trouwfotograaf Michael maakte gebruik van de natuurlijke schoonheid van de locatie om adembenemende foto’s te creëren.

Met zijn professionele aanpak zorgde Michael ervoor dat Lisenka & Marc zich op hun gemak voelden voor de camera. Hij wist hoe hij het bruidspaar moest regisseren om authentieke en spontane momenten vast te leggen. Van de intieme blikken tijdens de ceremonie tot de blije gezichten tijdens het feest, elke emotie werd op een prachtige manier vastgelegd.

De fotografie van Lisenka & Marc’s bruiloft bij Meneer van Eijck in Oisterwijk was meer dan alleen het vastleggen van mooie plaatjes. Michael wist het verhaal van hun liefde te vertellen door middel van beelden. Elke foto vertelde een stukje van het verhaal van hun speciale dag.

Of jullie nu trouwen in de natuur, in een kasteel of op het strand, trouwfotograaf Michael weet elke locatie om te toveren tot een sprookje. Met zijn creativiteit en oog voor detail zorgt hij ervoor dat jullie trouwfoto’s uniek en onvergetelijk worden.

Dus, als jullie op zoek zijn naar een trouwfotograaf in Zaltbommel of een andere locatie, kijk dan niet verder. Michael legt niet alleen mooie plaatjes vast, maar hij vertelt het verhaal van jullie liefde op een manier die nog jarenlang gekoesterd zal worden.

Wat zeggen anderen over mij

  • Avatar Simone Derks ★★★★★ 5 maanden geleden
    Michael heeft mijn familie op de foto gezet: drie generaties, tien mensen. Het was best een uitdagende groep, denk ik, door de verschillende leeftijden, maar we zijn erg blij met het resultaat. Iedereen staat er mooi op. Deze foto's zullen een dierbare herinnering zijn voor later
  • Avatar Lesley Kruijt ★★★★★ 7 maanden geleden
    Michael heeft foto’s gemaakt op onze bruiloft en we hebben nog een soort verlovingsshoot met hem gedaan. Natuurlijk kan ik hier vertellen hoe mooi de foto’s zijn geworden (ze zijn heel mooi geworden!), maar wat wij ook zo fijn vonden, was de manier waarop Michael zich een onderdeel van onze bruiloft … Lees verder maakte.
    Vanaf het moment dat Michael mijn bruidssuite binnenkwam, wist hij zichzelf een plekje te geven tussen de mensen. Het was niet dat hij verdween op de achtergrond; hij werd juist een onderdeel van de groep. De mensen die wij voor de hele dag hadden uitgenodigd waren alleen de mensen die ons het dichtst na staan, maar binnen een paar minuten was Michael een van hun. We voelden ons niet “gevolgd” of “gefotografeerd”. Michael kan een grapje net zo goed incasseren, als er een terug uitdelen, waardoor hij direct omarmt werd door onze familie. Zelfs de jongste onder ons vonden dat hij erbij hoorde: tijdens het avondeten zat Michael aan een apart tafeltje (zodat hij even pauze zou hebben), maar onze neefjes en nichtjes vonden het zielig dat hij helemaal alleen zat. Het was zelfs het meest verlegen nichtje die kwam hem vragen of hij anders misschien bij hun aan de tafel wilde eten. (Hij is bij hun aan tafel gaan zitten en wist zelfs de kinderen nog wat te vermaken door wat leuke en gekke foto’s van hun te maken.)
    Michael is niet alleen een fantastische fotograaf, maar hij is ook een fantastisch persoon die de perfecte plek wist in te nemen in onze groep. Hij was niet slechts de fotograaf, hij was een toevoeging aan onze daggasten en hij wist al onze gasten op hun gemak te stellen voor hij ze op de foto zette.
  • Avatar Henk van der Veen ★★★★★ 8 maanden geleden
    Michael heeft onze trouwdag op 6 april 2024 op kasteel Engelenburg in Brummen fantastisch vastgelegd in een tijdloze stijl. Van start tot finish, van 'smorgens vroeg tot laat in de avond. Alle subtiele kleuren zoals bijvoorbeeld, het zachtrose van de trouwjurk bleven behouden, ook op de binnen … Lees verder foto's. Degelijk vakwerk en creatief. Hij weet de sfeer van de dag heel goed te treffen. Michael is prettig in de omgang, kent het draaiboek voor de dag en mist, ook heel intuïtief, niets essentieels. Zijn foto's staan als een huis en dat zal ook na jaren nog zo zijn. Een feest om naar te kijken. Top
    Henk en Jessica van der Veen

Interesse in mij als jullie trouwotograaf?

En wil je weten of wij nog beschikbaar zijn?

Mijn studio/kantoor is gevestigd in Doetinchem. Hoewel ik veel bruidsreportages maak ik in de Achterhoek en de rest van Gelderland, word ik ook regelmatig gevraagd voor bruiloften elders in Nederland en zélfs in het buitenland. Ongeacht jullie trouwlocatie: neem gerust eens contact met me op!

    Jullie namen

    Je e-mailadres

    Op welk telefoonnummer kan ik je bereiken


    Waar is jullie trouwlocatie?

    Wat is jullie trouwdatum*

    Kunnen jullie al iets meer over jullie trouwdag vertellen?

    Michael op jullie bruiloft?

    Tags: bruiloft / huwelijk / trouwen / trouwfotograaf / Trouwfotograaf Achterhoek / Trouwfotograaf Arnhem / Trouwfotograaf Didam / trouwfotograaf doetinchem / Trouwfotograaf Nijmegen / Trouwfotograaf Zevenaar / Wedding / weddingphotographer