Op een stralende zomerdag de prachtige bruiloft plaats op wijngoed Montferland in Gendringen. Dit idyllische wijngoed, gelegen in het pittoreske landschap van Montferland, was het perfecte decor voor de liefdevolle verbintenis tussen Gwen en Camiel.

Als trouwfotograaf was ik vereerd om deze speciale dag vast te mogen leggen. Het was een intieme bruiloft met een kleine groep familie en vrienden, die allemaal naar dit idyllische plekje waren gekomen om het geluk van het bruidspaar te vieren.

Eén van de meest bijzondere momenten van de dag was de ceremonie, die plaatsvond in de wijngaard zelf. Gwen en Camiel hadden ervoor gekozen om hun geloften uit te spreken tussen de rijen wijnstokken, omgeven door weelderig groen en ondersteund door het betoverende geluid van fluitende vogels en zoemende bijen.

Wat deze ceremonie extra bijzonder maakte, was de aanwezigheid van een zingende trouwambtenaar. Hij zorgde niet alleen voor een warm welkom en een persoonlijke touch, maar ook voor een muzikale omlijsting tijdens het huwelijksritueel. Zijn prachtige stem zorgde voor kippenvelmomenten en gaf de ceremonie een extra dimensie.

Het wijngoed Montferland is niet zomaar een trouwlocatie. Het heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot de Middeleeuwen. De wijngaard zelf is opgericht in 2004, met als doel om de historische wijnbouwtraditie in de regio nieuw leven in te blazen. Sindsdien is het uitgegroeid tot een prachtige plek waar de passie voor wijn en de liefde voor elkaar samenkomen.

Na de ceremonie werden de gasten getrakteerd op een heerlijke proeverij van de wijnen die op het wijngoed worden geproduceerd. Met een glas wijn in de hand werd er geproost op het gelukkige paar, terwijl de zon langzaam onderging en het landschap veranderde in een roze kleurenpracht.

Het was een dag vol liefde, emoties en prachtige momenten. Als trouwfotograaf is het altijd mijn doel om deze unieke momenten vast te leggen, zodat het bruidspaar er later nog vaak van kan genieten. Deze bruiloft op wijngoed Montferland was daar zeker geen uitzondering op. Het was een dag om nooit te vergeten en ik ben dankbaar dat ik hier deel van mocht uitmaken.

Als je ooit de mogelijkheid hebt om te trouwen in een wijngaard, kan ik het je alleen maar aanraden. De combinatie van natuur, geschiedenis en romantiek zorgt voor een buitengewone ervaring die je nooit zult vergeten. Geloof me, het is een droom die uitkomt!

Wat zeggen anderen over mij

  • Avatar Simone Derks ★★★★★ 5 maanden geleden
    Michael heeft mijn familie op de foto gezet: drie generaties, tien mensen. Het was best een uitdagende groep, denk ik, door de verschillende leeftijden, maar we zijn erg blij met het resultaat. Iedereen staat er mooi op. Deze foto's zullen een dierbare herinnering zijn voor later
  • Avatar Lesley Kruijt ★★★★★ 7 maanden geleden
    Michael heeft foto’s gemaakt op onze bruiloft en we hebben nog een soort verlovingsshoot met hem gedaan. Natuurlijk kan ik hier vertellen hoe mooi de foto’s zijn geworden (ze zijn heel mooi geworden!), maar wat wij ook zo fijn vonden, was de manier waarop Michael zich een onderdeel van onze bruiloft … Lees verder maakte.
    Vanaf het moment dat Michael mijn bruidssuite binnenkwam, wist hij zichzelf een plekje te geven tussen de mensen. Het was niet dat hij verdween op de achtergrond; hij werd juist een onderdeel van de groep. De mensen die wij voor de hele dag hadden uitgenodigd waren alleen de mensen die ons het dichtst na staan, maar binnen een paar minuten was Michael een van hun. We voelden ons niet “gevolgd” of “gefotografeerd”. Michael kan een grapje net zo goed incasseren, als er een terug uitdelen, waardoor hij direct omarmt werd door onze familie. Zelfs de jongste onder ons vonden dat hij erbij hoorde: tijdens het avondeten zat Michael aan een apart tafeltje (zodat hij even pauze zou hebben), maar onze neefjes en nichtjes vonden het zielig dat hij helemaal alleen zat. Het was zelfs het meest verlegen nichtje die kwam hem vragen of hij anders misschien bij hun aan de tafel wilde eten. (Hij is bij hun aan tafel gaan zitten en wist zelfs de kinderen nog wat te vermaken door wat leuke en gekke foto’s van hun te maken.)
    Michael is niet alleen een fantastische fotograaf, maar hij is ook een fantastisch persoon die de perfecte plek wist in te nemen in onze groep. Hij was niet slechts de fotograaf, hij was een toevoeging aan onze daggasten en hij wist al onze gasten op hun gemak te stellen voor hij ze op de foto zette.
  • Avatar Henk van der Veen ★★★★★ 8 maanden geleden
    Michael heeft onze trouwdag op 6 april 2024 op kasteel Engelenburg in Brummen fantastisch vastgelegd in een tijdloze stijl. Van start tot finish, van 'smorgens vroeg tot laat in de avond. Alle subtiele kleuren zoals bijvoorbeeld, het zachtrose van de trouwjurk bleven behouden, ook op de binnen … Lees verder foto's. Degelijk vakwerk en creatief. Hij weet de sfeer van de dag heel goed te treffen. Michael is prettig in de omgang, kent het draaiboek voor de dag en mist, ook heel intuïtief, niets essentieels. Zijn foto's staan als een huis en dat zal ook na jaren nog zo zijn. Een feest om naar te kijken. Top
    Henk en Jessica van der Veen

Interesse in mij als jullie trouwotograaf?

En wil je weten of wij nog beschikbaar zijn?

Mijn studio/kantoor is gevestigd in Doetinchem. Hoewel ik veel bruidsreportages maak ik in de Achterhoek en de rest van Gelderland, word ik ook regelmatig gevraagd voor bruiloften elders in Nederland en zélfs in het buitenland. Ongeacht jullie trouwlocatie: neem gerust eens contact met me op!

    Jullie namen

    Je e-mailadres

    Op welk telefoonnummer kan ik je bereiken


    Waar is jullie trouwlocatie?

    Wat is jullie trouwdatum*

    Kunnen jullie al iets meer over jullie trouwdag vertellen?

    Michael op jullie bruiloft?

     

     

    Tags: bruiloft / huwelijk / trouwen / trouwfotograaf / Trouwfotograaf Achterhoek / Trouwfotograaf Arnhem / Trouwfotograaf Didam / trouwfotograaf doetinchem / Trouwfotograaf Nijmegen / Trouwfotograaf Zevenaar / Wedding / weddingphotographer